Sbírka byla v pořádku předána v Kongu

6.10.

Sbírka v Kongu byla předána !!!!!!!!

Moc děkujeme  našim koordinátorům, kteří odvedli v Kongu velký kus práce. Moc děkujeme Vám všem, kteří jste nám drželi palce a věřili, že to dokážeme. Děkujeme těm kdo přispeli zbožím na bleší trhy, darovali nám oblečení či hračky pro děti do Konga, nebo jste přispeli zakupením zboží v našem e - shopu. .

20.9. Naši koordinátoři jsou již v Kongu. V kufrech do Konga dopravili téměř 50kg oblečení a hraček. Tento týden za nimi budeme posílat další balíky, které již máme připravené. Doufejme, že k nim doputují bez úhony.

31.7. Byla ukončena 1. sbírka oblečení a hraček. Bohužel musel být plán změněn vzhledem k momentálnímu problému s odplouváním lodí do Konga. Nyní jsme se tedy dohodly s jednou z leteckých přepravních splečností na odeslání první zásilky 50 kilogramového balíku do Konga. Naši koordinátoři ho zde převezmou již v polovině září a předají potřebným. O veškerých změnách Vás budeme informovat a celou akci se pokusíme co nejlépe zdokumentovat. Upozorňujeme, že naši koordinátoři si letenku i veškeré platby spojené s pobytem platí sami a tak finance o.s. MAMA MUNDELE budou použity pouze na dopravu věcí do Demokratické republiky Kongo. Držte nám palce ať se již vše povede dle plánu.

31.7. Bude ukončena sbírka oblečení a hraček pro děti do Konga a nasledující týden bude odeslána z Belgie do Demokratické republiky Kongo.  Již 2.9. si pro ní naši dva koordinátoři poletí a osobně vyzvednou v Bomském přístavu. Děkujeme všem co nám přispěli a budeme Vás postupně v galerii a novinkách informovat o celém průběhu.

 

22.6. BLEŠÍ TRH - KOLBENOVA

Bleší trh na Kolbenově proběhl tradičně. Od tří od rána jsme čekaly ve frontě na prodejní místo. V šest hodin jsme začaly vybalovat zboží a ve dvanáct zase balit do krabic. Tato akce je vždy hrozně náročná , ale i tak jsme moc vděční za to, že se nám podařilo prodat veteš za 1105,- . Příště snad budeme ještě úspěšnější.

Děkujeme všem co nám dodávají svou domácí veteš k charitativnímu prodeji. Až se nám sejde více věcí, rádi zase někam vyrazíme.

28.5. PRODEJ NA STŘÍŽKOVĚ

Děkujeme orgánizátorům farmářských trhů  za umožnění propagace našeho sdružení. Díky této možnosti a prodeji drobných předmětů jsme mohli do kasičky přidat dalších 711,- . Těšíme se na další podobnou akci.

25.5. BLEŠÍ TRH - ROZTOKY

Moc hezká akce v Roztokách u Prahy. I když nám počasí přliš napřálo, povedlo se nám prodat zboží za 2028,- . Moc děkujeme organízatorům za vytvoření skvělé atmosféry i v tak uplakaném počasí.

26.4.2013 AKCE AFRIKA NAŽIVO

Opravdu velice příjemné setkání v Plzni. Organizátoři této akce nám dali možnost představit veřejnosti naše občanské sdružení a popovidat si s dětmi o Demokratické republice Kongo.  Děkujeme a doufáme, že se nějaká podobná akce zase znovu podaří zorganizovat.

 

25.4. CHARITATIVNÍ PRODEJ NA STŘÍŽKOVĚ

14.4.2013 BLEŠÍ TRH

 

DÍKY VŠEM NAŠÍM PŘÍZNIVCŮM A JEJICH NEPOTŘEBNÝM VĚCEM JSME MOHLI USKUTEČNIT PRVNÍ LETOŠNÍ BLEŠÍ PRODEJ A PŘIDAT TAK DO KASIČKY 1840,- . DĚKUJEME VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM. JAK POSBÍRÁME DOSTATEČNÉ DALŠÍ MNOŽSTVÍ VETEŠE, BUDEME AKCI OPAKOVAT.

 

31.12. 2012

DÍKY OSTRAVSKÉ KAVÁRNĚ KAHAWA SE NÁM PODVEDLO PRODEJEM DROBNÉHO ZBOŽÍ ZÍSKAT PRO NAŠE SDRUŽENÍ CELKOVÝ VÝDĚLEK 1725,-, KTERÝ BUDE POUŽIT NA DOPRAVU OBLEČENÍ A HRAČEK DO KONGA.

DĚKUJEME ZA PODPORU PANÍ VLADANĚ CICÁKOVÉ A PŘEJEME MNOHO ŠTĚSTÍ.

16.12. 2012 VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ PRODEJ

DÍKY NAŠÍM SPONZORŮM A PŘÍZNIVCŮM JSME MOHLI ZORGANIZOVAT VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ PRODEJ.

BOHUŽEL NÁM PŘÍLIŠ NEPŘÁLO POČASÍ A TAK KNIHY VĚNOVANÉ KNIŽNÍM KLUBEM A KNIHCENTREM BUDOU PRODÁVANY NA PLÁNOVANÉM  JARNÍM BAZÁRKU . I PŘES NEPŘÍZEŇ POČASÍ SE NÁM POVEDLO PRODEJEM ZÍSKAT 2000,- . VŠEM SPONZORŮM MOC DĚKUJEME A BUDEME RÁDI ZA DALŠÍ JAKÉKOLIV PRO VÁS JIŽ NEPOTŘEBNÉ VĚCI ČI SPONZORSKÉ DARY.

Novinky

2 - 4.11.2012 jsme se zůčastnili AFRO-BAILAR FESTIVALU - velice hezká akcička. Děkujeme za podporu .

 

PLÁNOVANÝ VÁNOČNÍ BAZÁREK

Momentálně se snažíme sehnat jakékoliv věcičky k prodeji na plánovaný vánoční . Budeme rádi za jakoukoliv podporu v podobě jakéhokoliv zboží. Přijímamé například knížky, hrnečky, dekorativní zboží či jakékoliv věci menších velikostí, kterých by jste se chtěli zbavit.  Jsme ochotni pomoci například při vyklízení bytu po babičce za možnost odvezení si věcí o které nemáte zájem.  Datum a místo této akce bude oznámeno jak se nám sejde více věcí. Děkujeme za podporu 

 

 

Ostrava 15.6. 2012 afrokavárna Kahawa  www.kahawa.cz

Těší nás, že jsme ve spolupráci s kavárnou Kahawa v Ostravě mohli dne 15.6. poprvé představit veřejnosti o.s. MAMA MUNDELE

Akce byla velice vydařená a těšíme se na další spolupráci.  Zároveň chceme moc poděkovat paní Vladaně Cicákové a celému týmu v kavárně za tuto příležitost a velkou pomoc v začátcích našeho snažení.

 

 

Foto z akce - více ve fotogalerii

video z akce