Jak nám můžete pomoci i vy?

PŘIDEJTE SE K NÁM

Hledáme dobrovolníky, kteří se k nám chtějí přidat.

Žádosti o dobrovolnictví posílejte na email: mamamundele@seznam.cz

Uvítáme v našem kolektivu lidi všech profesí, náboženství a politického smýšlení :-)

 

SBÍRKA OBLEČENÍ  - MOMENTÁLNĚ MÁME Z NEDOSTATKU PROSTORU STOP STAV

Stále nám můžete posílat oblečení a hračky, které budou odeslány dětem do Konga

Adresa pro odeslání balíčku je:

o.s. MAMA MUNDELE

Rynholec 210

27101

 

SBÍRKA VĚCÍ PRO PRODEJ NA BLEŠÍM TRHU A AUKČNÍM PORTÁLU

Jen co se nám vylepší počasí plánujeme další výpravu na bleší trh do Kolbenky - Praha 9.

Prot tento prodej přijímáme jakékoliv věci, které již nepořebujete nebo Vám doma překážejí. Mělo by jít především o menší předměty - malé elektrospotřebiče, dekorace, knížky, věci z pozůstalostí, a jakákoliv veteš menších rozměrů.

Tyto věci můžete posílat na stejnou adresu sídla o.s. MAMA MUNDELE , ale rádi si je i po Praze, Kladně, Rakovniku a městech v okolí vyzvedneme osobně.

V tomto případě pište prosím na email mamamundele@seznam.cz a domluvime možnost vyzvednuti osobně.

 

HLEDÁME DÁRCE DODÁVKY

 

Jelikož se nám již povedlo sehnat  velké množství hraček a oblečení pro děti do Konga, musíme začít plánovat cestu. Rádi by jsme odeslali zboží ve větším automobilu lodní přepravou přímo do Konga. Hledáme proto firmu nebo majitele dodávky či většího automobilu (pick up), který by daroval starší auto pro tuto cestu. Jelikož v Demokratické republice Kongo platí od ledna 2013 zákaz dovozu aut starších 10let, je nutné aby auto splňovalo tuto podmínku a nebylo starší. Jinak auto může být i v horší kondici a může mít končící stk. Je jen důležité aby dojelo do Belgie kde bude naloděno. V Kongu bude auto prodáno a mělo by pokrýt náklady spojené s dopravou zboží do Konga.

 

NÁKUPEM V E- SHOPU

Zakoupením zboží na e-shopu https://mamamundele-shop.webnode.cz/ uděláte radost nejen vaším blízkým či sami sobě, ale zároveň pomáháte. Část výdělku je věnována našemu sdružení  a tak budeme rádi když se budete pravidelně vracet. Zboží přidáváme každý měsíc.