25.8. 2015 Nová zásilka v Kongu

Momentálně je jeden z našich koordinátorů v Kongu, kde převzal zásilku oblečení, hraček, sešitů, propisek a dalších potřebných věcí, které jsme koncem minulého měsíce posílali z Belgie lodí.

Během příštího týdne bude tyto věci předávat ve vesnici Mpasa. Držte nám palce ať vše proběhne dle plánu . O výsledku akce Vás budeme brzy informovat a snad budou i fotografie a videa.

 

 

 

V roce 2014 jsme se účastnili mnoha krásných akcí

fotografie z večírku MAMA MUNDELE v prosinci 2014

Fotografie z akcí v roce 2014 najdete ve fotogralerii.

Děkujeme moc organizátorům všech akcí, že nás pozvali a dali nám tak příležitost prodat zboží vyrobené členkami našeho sdružení. Díky tomu můžeme dětem do Konga odeslat další várku zboží. Do Konga se tento rok chystáme v červenci a jako vždy si členové financují letenky i pobyt sami. Veškeré finance získané prodejem a sponzorskými dary jdou výhradně na dopravu oblečení do Konga a na podporu dalších aktivit a charitativní činnosti. O čerpání financí Vás budeme informovat po realizaci projektu v Kongu.

21.12.2013 1. veřejná akce o.s. MAMA MUNDEL

21.12.2012 Proběhla první akce pořádaná naším sdružením.

Moc děkujeme Music Clubu Anděl a Rostislav Kryl za bezplatné poskytnutí prostor na pořádání této akce. 

Velké dík patří všem dobrovolníkům co nám pomáhali, moderovali a hráli bez nároku na honorář.

Doufáme, že se nám brzy povede uspořádat další podobnou akcičku. 

23.11.2013 Rytmy Afriky

Děkujeme za možnost účasti na této moc hezké akci. Skvělý program a návštěvíci se stejným zájmem o Afriku jako náš tým.

16. a 17. listopadu jsme se mohli potkat na akci Kolem Světa

 


 


 


 


 

Sbírka byla v pořádku předána v Kongu

6.10.

Sbírka v Kongu byla předána !!!!!!!!

Moc děkujeme  našim koordinátorům, kteří odvedli v Kongu velký kus práce. Moc děkujeme Vám všem, kteří jste nám drželi palce a věřili, že to dokážeme. Děkujeme těm kdo přispeli zbožím na bleší trhy, darovali nám oblečení či hračky pro děti do Konga, nebo jste přispeli zakupením zboží v našem e - shopu. .

20.9. Naši koordinátoři jsou již v Kongu. V kufrech do Konga dopravili téměř 50kg oblečení a hraček. Tento týden za nimi budeme posílat další balíky, které již máme připravené. Doufejme, že k nim doputují bez úhony.

31.7. Byla ukončena 1. sbírka oblečení a hraček. Bohužel musel být plán změněn vzhledem k momentálnímu problému s odplouváním lodí do Konga. Nyní jsme se tedy dohodly s jednou z leteckých přepravních splečností na odeslání první zásilky 50 kilogramového balíku do Konga. Naši koordinátoři ho zde převezmou již v polovině září a předají potřebným. O veškerých změnách Vás budeme informovat a celou akci se pokusíme co nejlépe zdokumentovat. Upozorňujeme, že naši koordinátoři si letenku i veškeré platby spojené s pobytem platí sami a tak finance o.s. MAMA MUNDELE budou použity pouze na dopravu věcí do Demokratické republiky Kongo. Držte nám palce ať se již vše povede dle plánu.

31.7. Bude ukončena sbírka oblečení a hraček pro děti do Konga a nasledující týden bude odeslána z Belgie do Demokratické republiky Kongo.  Již 2.9. si pro ní naši dva koordinátoři poletí a osobně vyzvednou v Bomském přístavu. Děkujeme všem co nám přispěli a budeme Vás postupně v galerii a novinkách informovat o celém průběhu.

 

22.6. BLEŠÍ TRH - KOLBENOVA

25.5. BLEŠÍ TRH - ROZTOKY

 

26.4.2013 AKCE AFRIKA NAŽIVO

Opravdu velice příjemné setkání v Plzni. Organizátoři této akce nám dali možnost představit veřejnosti naše občanské sdružení a popovidat si s dětmi o Demokratické republice Kongo.  Děkujeme a doufáme, že se nějaká podobná akce zase znovu podaří zorganizovat.

 

25.4.  STŘÍŽKOV

14.4.2013 BLEŠÍ TRH

 

31.12. 2012 - KAVÁRNA KAHAWA

 

DĚKUJEME ZA PODPORU PANÍ VLADANĚ CICÁKOVÉ A PŘEJEME MNOHO ŠTĚSTÍ.

Novinky

2 - 4.11.2012 jsme se zůčastnili AFRO-BAILAR FESTIVALU - velice hezká akcička. Děkujeme za podporu .

 

PLÁNOVANÝ VÁNOČNÍ BAZÁREK

Momentálně se snažíme sehnat jakékoliv věcičky k prodeji na plánovaný vánoční . Budeme rádi za jakoukoliv podporu v podobě jakéhokoliv zboží. Přijímamé například knížky, hrnečky, dekorativní zboží či jakékoliv věci menších velikostí, kterých by jste se chtěli zbavit.  Jsme ochotni pomoci například při vyklízení bytu po babičce za možnost odvezení si věcí o které nemáte zájem.  Datum a místo této akce bude oznámeno jak se nám sejde více věcí. Děkujeme za podporu 

 

 

Ostrava 15.6. 2012 afrokavárna Kahawa  www.kahawa.cz

Těší nás, že jsme ve spolupráci s kavárnou Kahawa v Ostravě mohli dne 15.6. poprvé představit veřejnosti o.s. MAMA MUNDELE

Akce byla velice vydařená a těšíme se na další spolupráci.  Zároveň chceme moc poděkovat paní Vladaně Cicákové a celému týmu v kavárně za tuto příležitost a velkou pomoc v začátcích našeho snažení.

 

 

Foto z akce - více ve fotogalerii

video z akce